Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aeni weansoll ic itudin, lorem quis bibe ndum onsequat ipsum, nec sagittis.

Follow us on instagram
Search
  >    >  Plener Ślubny Bieszczady

Plener Ślubny Bieszczady

Bieszczady to piękny i malowniczy region w południowo-wschodniej Polsce, idealny na fotograficzny plener po ślubny. Bukowe Berdo i Połonina Caryńska to dwa wspaniałe miejsca, które z pewnością będą stanowić doskonałe tło dla sesji zdjęciowej.

Bukowe Berdo to szczyt o wysokości 1315 m n.p.m., z którego rozciąga się przepiękny widok na Bieszczady. Na szczycie znajduje się wieża widokowa, skąd można podziwiać panoramę okolicy. To doskonałe miejsce na romantyczne zdjęcia z pięknymi krajobrazami w tle.

Połonina Caryńska to kolejne malownicze miejsce, które warto odwiedzić. Połonina to górska łąka, która znajduje się na wysokości około 1200 m n.p.m. Znajdują się tam piękne kwiaty i rośliny, a w tle wspaniałe widoki na Bieszczady.

Wybierając się na sesję po ślubną w góry należy uzgodnić i opłacić taką sesję w biurze parku narodowego. Otrzymujemy stosowną zgodę i instrukcje na wykonanie sesji zdjęciowej na terenie parku narodowego.

Kategoria:
Data: